Autoeksotika.ee

Huvitavad uudised automaailmast


  Tesla - Cybertrucki elektriauto seeriaversiooni üksikasjad

  Раздел: EE / Auto ja tehnika Дата публикации: 17-06-2022, 19:41

  Tesla korraldas eraürituse, kuhu oli kutsutud mitukümmend aktsionäri. Investoritele anti võimalus näha elektriauto tootmiseelset versiooni, suhelda korporatsiooni juhtkonna ja tippjuhtidega. Pärast koosolekut jagas üks kohalviibinud külalistest mõningaid üksikasju.

  Selgus, et lõpliku valimi mõõtmed said teatud muutusi. Kere parameetreid vähendatakse viis protsenti, mis teeb selle suuruselt sarnaseks Ford F-150 Raptoriga, kuid pikema platvormiga kuni 15 cm Futuristliku projekti interjöör saab tänu huvitavale asukohale ja kujule avar. salongi. Ärge oodake eritellimusel disainitud armatuurlauda, kuid rool seda teeb. Rool saab olema pideva rõngaga, kuid rooli kujul, mis on olemas S-mudelil.


  Müügi alguses on saadaval kaks mootorit, millest üks sarnaneb Model S Plaidiga ja on kolme mootoriga. Pakett sisaldab juhitavat telikut ja õhkvedrustust.
  http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

  Lightship L1 - kaasaegne matkaauto oma elektrimootoriga

  Koos autotööstuse arenguga koguvad aktiivset populaarsust matkaautod – liikuvad haagised ehk kaugsõiduks mõeldud "vagunid", mida saab transportida jäiga haakeseadme abil oma autos. Spetsialistid Ben Parker ja Toby Kraus, kes...

  Добавить отзыв
  Старайтесь излагать свои мысли грамотно и лаконично

  Введите код:
  Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив


Lemmik auto mark

О сайте

Proovisõidud ja ülevaated, lahedate autode pildigaleriid ja palju muid huvitavaid uudiseid. Auto ja ühiskond, autoturg, uued autod ja superautod. Tehnoloogia autotööstuses ja palju muud.

RSS saidikaart
Statistika


«    Февраль 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829 
BestnewsLV-Group. Powered by DataLife Engine © 2022