Autoeksotika.ee

Huvitavad uudised automaailmast


  Lightship L1 - kaasaegne matkaauto oma elektrimootoriga

  Раздел: EE / Auto ja tehnika Дата публикации: 8-06-2022, 20:06

  Koos autotööstuse arenguga koguvad aktiivset populaarsust matkaautod – liikuvad haagised ehk kaugsõiduks mõeldud "vagunid", mida saab transportida jäiga haakeseadme abil oma autos. Spetsialistid Ben Parker ja Toby Kraus, kes kunagi töötasid Teslas, on välja pakkunud turistide elumooduli ainulaadse ja kaasaegse versiooni - Lightship L1.

  Teadaolevalt omandab projekt veojõuaku ja mugava funktsionaalsuse, mis on võimeline tegema koostööd teiste elektriautodega. Näiteks haagise oluliselt käegakatsutav ligi neljatonnine kaal ei mõjuta kuidagi auto sõiduulatust, mis tähendab, et liigse energiakulu pärast ei tasu muretseda. "Ratastel maja" mahutab tänu oma muljetavaldavale suurusele - 8,2 meetrit ja 2,5 laiust - kuni kuus inimest.


  Peamine omadus on veojõuaku olemasolu koguvõimsusega 80 kWh, millest piisab tohutu "haagise" probleemideta liigutamiseks. See tähendab, et ka sisepõlemismootoriga autod on määratud selle koormaga toime tulema ilma täiendava kütusekuluta. Ettevõte plaanib masstootmisega alustada järgmise 2024. aasta lõpuks. Uuenduse maksumus on umbes 125 000 USA dollarit.
  http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

  Hyundai on välja andnud crossoveri Kona II elektrilise versiooni ​

  Lõuna-Korea ettevõte tutvustas koduturu krossoveri uuendatud põlvkonda - Hyundai Kona II, mis omandas ootamatult täielikult elektrilise modifikatsiooni ja kavatseb toota Euroopas. Huvitav on see, et autot esitleti algselt...

  Tesla - Cybertrucki elektriauto seeriaversiooni üksikasjad

  Tesla korraldas eraürituse, kuhu oli kutsutud mitukümmend aktsionäri. Investoritele anti võimalus näha elektriauto tootmiseelset versiooni, suhelda korporatsiooni juhtkonna ja tippjuhtidega. Pärast koosolekut jagas üks...

  Добавить отзыв
  Старайтесь излагать свои мысли грамотно и лаконично

  Введите код:
  Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив


Lemmik auto mark

О сайте

Proovisõidud ja ülevaated, lahedate autode pildigaleriid ja palju muid huvitavaid uudiseid. Auto ja ühiskond, autoturg, uued autod ja superautod. Tehnoloogia autotööstuses ja palju muud.

RSS saidikaart
Statistika


«    Февраль 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829 
BestnewsLV-Group. Powered by DataLife Engine © 2022